Taisyklės

VIETOS (-Ų) RENGINYJE REZERVACIJOS TAISYKLĖS IR PRIVATUMO POLITIKA

Vykdytojas iš anksto rezervuoja Užsakovui vietą (-as) Vykdytojo organizuojamame renginyje ir įsipareigoja suteikti Užsakovui kitas su renginio organizavimu susijusias paslaugas, o Užsakovas įsipareigoja dalyvauti renginyje ir sumokėti Vykdytojui rezervacijos mokestį bei po renginio atsiskaityti su Vykdytoju už suteiktas paslaugas.

Renginio vieta: Naktinis klubas „Nasa“, esantis Statybininkų g. 4, Marijampolė.

Staliuko rezervacija galioja iki 1:00 val.nakties, neatvykus iki šio laiko, rezervacija nebegalioja, pinigai už sumokėtą rezervaciją negražinami.

Rezervacijos mokestį galima išnaudoti klubo bare.

Jei užsakovui reikalinga PVM sąskaita faktūra, jis privalo apie tai informuoti prieš renginį bei pateikti rekvizitus.

Užsakovas sutinka, jog klube bus fotografuojama ir filmuojama bei ši vaizdinė informacija gali būti talpinama mūsų facebook puslapyje bei svetainėje. Jeigu pageidaujate, jog nuotrauka ar vaizdo įrašas, kuriame esate jūs, būtų pašalinti, susisiekite su mumis telefonu arba asmenine facebook žinute.

Visiems klubo svečiams galioja ir yra taikoma „face control“ sistema, todėl į klubą nebus įleidžiami Vykdytojo renginiui nustatyto aprangos kodo neatitinkantys bei stipriai neblaivūs asmenys.

Apsaugos darbuotojai pasilieka teisę neįleisti į klubą asmenų, be papildomo paaiškinimo

Į klubą neįleidžiami asmenys jaunesni nei 18 metų.

Ginčai, kilę vykdant šią Sutartį, ar pažeidus, nesutikus su klubo vidaus taisyklėmis yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti visi ginčai tarp šalių nagrinėjami atitinkamame Vykdytojo buveinės vietos teisme.